O AZIO

AZIO

Zaprojektowane w Industry, KALIFORNIA

Azio Corp. dostarcza innowacyjne narzędzia, które sprawiają, że codzienne życie staje się bardziej atrakcyjne i zabawne. Wierzymy, że projekt ma możliwość zmieniać nie tylko wygląd, ale także emocje. - doskonały projekt to lepsze doświadczenia dla osób w każdym wieku z różnych dziedzin życia.

Elegantly Fierce™

Technologia może uprościć rzeczy skomplikowane lub komplikować rzeczy proste. Naszym celem jest stworzenie najnowocześniejszych produktów, które są intuicyjnie łatwe w obsłudze, zapewniają maksymalny komfort a także są przyjazne dla środowiska. Poprzez kolory, starannie wybrane materiały i i najwyższej jakości wykończenie naszych produktów tworzymy przedmioty, które są idealnym połączeniem elegancji i brutalności.

Marka Azio® to akronim angielskie "A to Z, Input-Output" („A do Z, Wejście - Wyjście"). To odzwierciedla podstawę działalności - produkcja komputerowych i elektronicznych urządzeń peryferyjnych. Logo marki Azio wykorzystuje prosty, geometryczny typ czcionki, który kojarzy się z wytrzymałością, wydajnością i szybkością. Ta prostota i czystość unika celowo unika wszelkich elementów ozdobnych innych niż istotne, aby wykazać, że Azio w swoich produktach skupia się na funkcjonalności zachowując wyjątkową linię estetyczną.

AZIO

Kontakt

Dystrybutor:

MaxCon D. Kokociński, K. Michalski S.C.
ul. Zbyszka z Bogdańca 1
80-419 Gdańsk
NIP 957 09 49 042,
REGON: 22028.008551
EORI:

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 1000 - 1800
tel. /+48 /58/ 344 04 15
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.